Лекція і майстер-клас «Імплантація. Від теорії до практики - один крок» від Макаренко Максима - SGS Dental

Лекція і майстер-клас «Імплантація. Від теорії до практики – один крок» від Макаренко Максима

2018-04-02

 

25 березня відбулася лекція від доктора-стоматолога-хірурга, імплантолога Макаренко Максима про імплантологію, на якій був також проведений майстер-клас із встановлення пацієнтові імплантату SGS Dental.

На лекції розглянули теми розвитку імплантології, протоколи установки різних імплантатів, при різних видах кісток, розібралися в розумінні аугментации, вертикальної і горизонтальної, розглянули синуси закритий і відкритий.
На майстер-класі спланували операцію по КТ. Один з лікарів з аудиторії, під керівництвом Максима Валерійовича провів операцію з установки імплантату компанії SGS Dental. У пацієнта було вроджена відсутність 13-го зуба.

В процесі було багато питань від докторів щодо ортопедичних компонентів: тимчасова коронка, використання тимчасових абатментів, використання скан-абатментів. В системі SGS Dental представлений весь необхідний спектр компонентів CAD-CAM систем. Відзначили, що універсальний набір інструментів SGS Dental є максимально зручним в роботі лікаря і має всі необхідні інструменти, як для процесу оперування, так і протезування.

Максима Валерійович вибрав систему SGS Dental грунтуючись на швейцарському якості матеріалів за прийнятною ціною, і довічної гарантії, що дуже важливо для пацієнтів.