Участь SGS Dental в Хортицькому стоматологічному форумі

Участь команди SGS Dental у IV Хортицькому стоматологічному форумі (м. Запоріжжя)

2018-05-07

SGS Dental

19-21 квітня форум відвідала команда SGS Dental, а ще понад 300 учасників з України та світу. Високий професійний рівень доповідачів конференції в повній мірі висвітлив досягнення і перспективи імплантології.

В рамках форуму відбулася спеціалізована виставка, у якій взяли участь виробники медичного, зокрема стоматологічного обладнання, а завдяк науково-практичним майстер-класам, всі бажаючі лікарі змогли покращити своиї професійні навички та затвердити значимість та актуальність обраної професії. Команда SGS Dental була рада представити свою систему імпантатів і взяти участь в обговоренні найактуальніших тем в області дентальної імплантології і не тільки.

На конференції виступали одні з кращих фахівців України. Ми із великою зацікавленістю слухали їхні доповіді про перспективи імплантології, сучасні підходи та методики в роботі. Спікери торкнулися теми 3D-технологій, мікрохірургії в дентальній імплантології, сучасних підходів в реконструктивній щелепно-лицевій хірургії та багатьох інших актуальних питань.

Дякуємо організаторам за відмінний захід і колегам за інформативні доповіді!