Зустріч директора з досліджень і розробки SGS Dental Гая Кріхелі

Зустріч директора з досліджень і розробки SGS Dental Гая Кріхелі зі стоматологами-імплантологами

2018-07-19

SGS Dental

11 липня в конференц-залі Нивки Холл відбулася зустріч директора з досліджень і розробки SGS Dental Гая Кріхелі зі стоматологами-імплантологами міста Київ.

Основними темами обговорення стали технологи гвинтовоъ фіксації і ортопедичного асортименту систем SGS Dental. Особливу увагу пан Кріхелі приділив унікальному покриттю імплантатів SBTC, що скорочує термін остеоінтеграції, а також відмінних рис системи імплантатів SGS Dental в порівнянні з іншими найбільш поширеними системами, представленими на ринку України, які дозволяють оптимізувати роботу докторів та зробити її більш зручною та ефективною.

Подія проходила у вузькому дружньому колі, такий формат дозволив пану Кріхелі приділити час кожному з присутніх докторів і відповісти на всі питання, що цікавлять, поспілкуватися з колегами в більш неформальній обстановці.

Головною доповіддю заходу став анонс нової моделі імплантату і набору інструментів. Дана модель в недалекому майбутньому буде офіційно презентована для всіх докторів України. Слідкуйте за оновленнями і новинами на нашому сайті.