Зубні імплантати SGS Dental: опис і питання щодо процедури

Пацієнту

ЗУБНІ ІМПЛАНТАТИ SGS DENTAL – НАЙКРАЩE РІШЕННЯ ДЛЯ ВАШОЇ ДОСКОНАЛОЇ ПОСМІШКИ!

Дентальна імплантація набирає все більшої популярності серед пацієнтів, які зіткнулися з проблемою втрати одного або декількох зубів. На відміну від традиційного використання коронок, мостів або знімних протезів, застосування дентальних імплантатів є більш довговічним і надійним рішенням, так як не травмуються сусідні зуби при їх установці.

 

На сьогоднішній день швейцарська система імплантації SGS Dental System визнана еталоном якості і надійності у всьому світі.

Всі зубні імплантати відповідають найвищим вимогам, міжнародним стандартам якості і схвалені такими організаціями як: ISO (Міжнародна організація зі стандартизації), FDA (Управління з санітарного контролю за якістю харчових продуктів і медикаментів США), CE (Органом з сертифікації Євросоюзу), МОЗ України (сертифікат відповідності, сертифікат на систему управління якістю).

 

Компанія SGS Dental виробляє кілька різновидів дентальних титанових імплантатів, які дозволяють стоматологам максимально точно підібрати необхідний вид, в залежності від клінічної ситуації, а також індивідуальних побажань клієнта.

Дентальні системи імплантації SGS Dental складаються з двох основних частин – імплантату і абатмента. Імплантат представляє собою гвинтову конічну конструкцію з медичного титанового сплаву з біоактивним покриттям, яка служить для заміни кореневої частини відсутнього зуба. З плином часу він «зростається» з кісткою і служить опорою для фіксації протеза, повністю замінює втрачений зуб. Абатмент – це сполучна ланка між імплантатом і зубним протезом.

Завдяки шестиграному або конічному з’єднанню імплантата і абатмента досягається ідеальна герметичність, що мінімізує ризик виникнення запалення.

 

Переваги дентальних імплантатів SGS Dental

Відмінна приживлюваність

Зубні імплантати мають біоактивне, 100% стерильне покриття SBTC, яке мінімізує алергічну реакцію і забезпечує високу ступінь остеоінтеграції з кістковою тканиною.

Стабільна фіксація без мікрозсувів

Завдяки унікальному різбленню з широкими витками досягається первинна стабільність зубного імплантату і можливе миттєве навантаження.

Широкий асортимент

Багатий асортимент конструкцій, абатментів (стандартних, кутових), формувачів ясен дозволить підібрати необхідний варіант для кожного унікального випадку.

Рівномірний розподіл жувального навантаження

Завдяки рівномірному навантаженню не відбувається деформація щелепної кістки, не відбувається зміщення інших зубів, зберігається овал обличчя.

Атравматичність

Для установки зубних імплантатів використовується спеціальний інструмент і методика підготовки кісткового ложа, яка є найменш травматичною і забезпечує швидке загоєння.

Довічна гарантія на імплантати

SGS Dental Implant бере на себе відповідальність за всі свої імплантати і дає довічну гарантію при використанні відповідно до вказівок інструкції з експлуатації.

Питання, які хвилюють пацієнтів

У яких випадках варто встановити зубні імплантати?

Зубні імплантати застосовуються при відсутності як одного, так і декількох зубів або їх повній відсутності на верхній або нижній щелепі. Вибір на користь імплантації обумовлений такими факторами:

  • Естетика посмішки. При зубній імплантації не залежно від її виду (встановлюються одинично або використовується метод мостовидного протезування) можна досягти максимально естетичного результату.
  • Термін служби. Зубні імплантати встановлюються раз і служать своїм власникам довічно. Після закінчення певного терміну вам не потрібно знову звертатися за відновленням зубів і кожен раз оплачувати дорогу процедуру.
  • Відсутність впливу на здорові зуби. Так як імплантація покликана не зачіпати сусідні здорові зуби, на відміну від інших технологій, то повністю виключається прискорена втрата здорових зубів.

Як проходить процедура і скільки триває загоєння?
Спочатку доктор визначає діагноз – перевіряє місцезнаходження кровоносних судин, на підставі результатів рентгену і комп’ютерної томографії визначає розмір необхідного імплантату.
Сама установка імплантату проходить під місцевим наркозом в умовах стерильності в кабінеті стоматолога і займає близько години часу.

Залежно від клінічного випадку, доктор приймає рішення, через який час можна встановлювати постійну ортопедичну конструкцію – абатмент і коронку. Зазвичай цей термін складає 2-6 місяців. Стільки часу потрібно на те, щоб імплантат прижився в кістці і зміг приймати постійне жувальне навантаження. В цей час пацієнтові встановлюють тимчасову конструкцію.

Існують також методи негайного навантаження, коли вся конструкція встановлюється одномоментно. Про можливість застосування такого способу рішення приймає хірург-імплантолог, попередньо визначивши діагноз.

Чи боляче ставити імплантати?

Процес установки проходить під наркозом, тому пацієнт не відчуває болю. У порівнянні з видаленням зуба, наприклад, застосовується в три рази менше анестезії, тому що процес установки в значно меншій мірі зачіпає нервові закінчення. Пацієнти не відчувають хворобливих відчуттів ні під час операції, ні після неї. Не варто переживати. Це не боляче.

Чому не варто затягувати з імплантацією?

Ідеальна ситуація, при якій загоєння пройде найбільш швидко і ефективно – це установка відразу ж після видалення зуба.

У разі, коли зуб вже видалений, лікарі рекомендують проводити операцію не пізніше, ніж пів року. Це пов’язано з тим, що після видалення в лунці формується нова кісткова тканина, але після закінчення півроку починається процес резорбції (кісткова тканина починає зменшуватися в об’ємі), тому умови для імплантації після півроку ускладнюються.
У тому випадку, коли втрата зуба сталася пізніше, ніж півріччя, можуть знадобитися додаткові процедури по підсадженню кісткової тканини (сінусліфтінг).

Чи може статися відторгнення імплантату?

Відторгнення імплантату може статися в тому випадку, якщо була проведена непрофесійна його установка або не дотримувалася гігієна порожнини рота. За статистикою імплантати, вироблені компанією SGS Dental, приживаються більш ніж в 99% випадків. У деяких випадках існують протипоказання до імплантації. Якщо у Вас будуть виявлені такі, лікар запропонує вам альтернативні варіанти. Вибирайте досвідченого лікаря імплантолога і все буде добре.

Які гарантії надаються при імплантації зубів?

Ми вважаємо, що відповідальність за кінцевий результат несуть, як хірург-імплантолог, так і виробник імплантатів. Компанія SGS Dental одна з небагатьох компаній-виробників, які поділяють цю відповідальність і на всі свої імплантати надає пацієнтам довічну гарантію.

Як доглядати за зубними імплантами?

При догляді за імплантатами необхідно приділяти особливу увагу гігієні порожнини рота. Для цього стоматологи рекомендують:

    • Чистку зубів 2 рази в день. Перевагу варто віддати м’яким зубним щіткам, пасту ви можете обрати на свій розсуд. Необхідно ретельно очищати нижні частини імплантату і міжзубні проміжки;
    • Після чистки не забувайте про полоскання. Ви можете використовувати як спеціальні ополіскувачі, так і просту воду;
    • Раз на півроку рекомендується проводити професійну чистку зубів у стоматолога.

При установці імплантатів рекомендується відмовитися від куріння, тому що куріння негативно впливає на структуру кісткової тканини і може спровокувати втрату імплантату. І так само, як для здорових зубів, є застереження – не жувати дуже тверду їжу (наприклад, льодяники). Це може зашкодити не тільки коронці штучного зуба, але і нашкодити здоровим зубам.

Як відчуваються зубні імплантати?

Зубні імплантати не тільки виглядають, але і відчуваються як ваші власні зуби. При правильній установці і гігієні порожнини рота, вони будуть слугувати вам все життя, не викликаючи ніякого дискомфорту.

 

Виникли питання? напишіть нам!

Запитати

 

 

Відгуки наших клієнтів

Клініки-партнери