SGS Dental System Україна - виробник систем зубних імплантів

Про компанію

Більше п’ятнадцяти років компанія SGS Dental є одним зі світових лідерів в розробці і виробництві інноваційних рішень в області дентальної імплантології, стоматологічних систем імплантації, ортопедичних компонентів і хірургічних інструментів.

Історія розвитку компанії SGS Dental System почалася в 2001 році, коли в складі холдингу SGS – провідного світового лідера на ринку сертифікації, контролю та випробувань, був відкритий новий напрям – розробка і виробництво стоматологічних імплантатів. Штаб-квартира SGS Dental знаходиться в Швейцарії, регіон Шан, князівство Ліхтенштейн.

Компанія SGS Dental пропонує широкий асортимент систем імплантатів, які дозволяють вирішувати величезний спектр клінічних завдань, що стоять перед стоматологічною імплантологією. Застосування інноваційних технологій, заснованих на наукових досягненнях і клінічних випробуваннях, дозволило завоювати довіру фахівців провідних стоматологічних клінік світу.

У чому особливості нашої продукції?

Імпланти, які пропонує компанія SGS Dental Implant System, володіють декількома інноваційними особливостями, які їх вигідно відрізняють від інших систем імплантації:

  • Унікальне кальцій-фосфатне покриття SBTC

Виробник зубних імплантатів SGS Dental використовує у виробництві медичний титан 4-го і 5-го класу з унікальним покриттям SBTC® (Bonit), яке забезпечує швидку і надійну остеоінтеграцію.

  • Агресивне різьблення

Широкий крок витка, забезпечує високу первинну стабільність і можливість одномоментної імплантації з миттєвим навантаженням.

  • Широкий асортимент ортопедичних компонентів

Єдиний за розміром ортопедичний інтерфейс імплантатів SGS Dental значно спрощує роботу доктора і виключає можливість помилки на етапі протезування. Наш асортимент ортопедичних компонентів забезпечує вирішення близько 95% клінічних випадків.

Якість наших систем імплантатів підтверджено сертифікатами

Дентальні імплантати SGS Dental System® проходять комплексну, багатоступеневу перевірку якості на всіх етапах виробничого циклу з застосуванням найточніших систем контролю. Додатковим гарантом якості нашої продукції є європейські сертифікати.

 

Компанії SGS Dental System® присвоєно знак СЕ Європейським органом сертифікації CE 0434 відповідно до Європейської директиви 93/42 / EEC – додаток II, Розділ 4.

Медичні пристрої та медичні імплантати нашої компанії також сертифіковані відповідно до стандарту якості UNI EN ISO 9001: 2000 та ISO 13485: 2003.

Крім того компанія SGS Dental System® зареєстрована в Системі менеджменту якості Національної системи забезпечення якості (NQA). Продукція схвалена до застосування в Європі і США.

В Україні отримано сертифікат МОЗ України (сертифікат відповідності, сертифікат на систему управління якістю).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переваги

Широка представницька мережа

Імплантати SGS Dental доступні в більш ніж 48 країнах Європи, Азії та Америки

Швейцарська якість

SGS Dental бере на себе відповідальність за всі свої імплантати і надає довічну гарантію за умови дотримання інструкцій і протоколів компанії

Біосумісність

Завдяки унікальному покриттю SBTC і застосуванню медичного титану 4-го і 5-го класу дентальна імплантація, виконана із застосуванням системи SGS Dental, успішна в 99% випадків.

 

Важливо відзначити, що SGS Dental System® – є патентом і торговим знаком, зареєстрованим в Швейцарії. Вся продукція під торговою маркою SGS Dental System® виготовляється на основі ліцензійної угоди з компанією SGS Dental System® Holding, Ліхтенштейн.

 

Трохи історії

Виробництво дентальних імплантатів під цим брендом було запущено в 2001 році силами команди швейцарських інженерів, чиї технології досі є базовими у виробництві всієї лінійки продуктів SGS.

Коли обсяги продукції компанії значно виросли, для зручності роботи з клієнтами був відкритий логістичний центр в Будапешті, який став сполучною ланкою між заводом в Ліхтенштейні і компаніями у всьому світі.

2009 рік став новою віхою в розвитку компанії SGS Dental System – на виробничому заводі загальною площею 2500 кв.м, розташованому в Будапешті, було запущено виробництво імплантатів, аналогічне вже наявному, і обладнаний центр контролю якості, який здійснює тестування продукції.

При цьому всі імплантати SGS Dental виробляються сьогодні за єдиною технологією, відповідають вимогам і стандартам європейської якості.

Крім високоякісних європейських продуктів, компанія SGS Dental забезпечує високий рівень обслуговування, гарантує доступну ціну і піклується про всіх партнерів, підтримуючи тісні взаємини з ними. Компанія пишається своїми кваліфікованими представниками, які надають професійну підтримку партнерам у всьому світі.

У 2013 році при заводі в Будапешті створено навчальний і медичний центр, який надає послуги з імплантації пацієнтам з усього світу. На базі центру проводяться курси для стоматологів-хірургів, в рамках яких вони навчаються новим методикам і підвищують кваліфікацію. Завдяки тренінгам, фахівці опановують нові знання і можуть працювати з якісною європейською системою імплантації зубів. Ми гарантуємо максимальну підтримку, допомогу і швидке обслуговування.