Архив Отзывы - SGS Dental

Світлана З.

З зубними імплантатами ходжу вже рік. Поставила нижні передні зуби. Операція пройшла швидко, боляче не було. Був невеликий набряк дня 3, але не особливо помітний, навіть на роботу ходила. Імпалантат вибрала SGS Dental. Тут сумнівів не було – Швейцарія завжди відрізнялася особливою вимогою до якості у всьому. Зараз взагалі ніякого дискомфорту не відчуваю. Вже навіть і забула, що це не мої рідні зуби.

Вікторія М.

Довго наважувалася на імплантацію. Можна було встановити з’ємний протез, який на зуби фіксується, але дізнавшись докладніше, я зрозуміла, що це може зашкодити здоровим зубам і такий варіант недовговічний, довелося б раз в декілька років все заново відновлювати. Все-таки вибрала імплантацію і не пошкодувала. Імплантати вибрала марки SGS Dental (дуже хороші відгуки про них, і в Європі вони популярні). Зараз не натішуся результатом – зуби рівні красиві, дуже міцно тримаються. Загалом, задоволена своїм рішенням.

Іван К.

Мені сказали, що у мене розм’якшилася кістка – затягнув з імплантацією. Стоматолог порекомендував встановити імплантати SGS, вони як раз підходять для таких випадків і ціна прийнятна. Я дивився кілька європейських компаній-виробників. Ці виявилися найкращими. Не довелося навіть робити нарощування кістки. Дуже задоволений.

Залишити відгук

* Поля обов`язкові для заповнення