SGS Dental Implant System

SGS Dental Implant System — це не просто стоматологічний продукт, це — мистецтво та досвід клінічної практики. Понад п’ятнадцять років компанія SGS Dental є одним зі світових лідерів у розробці та виробництві інноваційних рішень у сфері дентальної імплантології, стоматологічних систем імплантації, ортопедичних компонентів та хірургічних інструментів. Компанія пропонує клієнтам широкий спектр стоматологічних послуг, що засновані на високотехнологічних рішеннях, які, в свою чергу, базуються на останніх досягненнях науки. Саме використання інноваційних технологій, заснованих на наукових досягненнях та клінічних випробуваннях, дозволило завоювати довіру спеціалістів провідних стоматологічних клінік світу. 

Імплантати SGS Dental System виробляються з медичного титану та відповідають найжорсткішим критеріям якості. Наша продукція схвалена такими авторитетними міжнародними організаціями, як ISO (Міжнародна організація по стандартизації), FDA (Управління по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США) та СЕ (Орган сертифікації Євросоюзу), що є надійною гарантією якості нашої продукції. Також компанія SGS Dental System® зареєстрована у системі менеджменту якості Національної системи забезпечення якості США (NQA). Кожен наш продукт відповідає найсуворішим міжнародним стандартам та проходить ретельний потрійний контроль якості


Історія розвитку компанії SGS Dental System почалася у 2001 році, коли у складі холдингу SGS — провідного світового лідера на ринку сертифікації, контролю та випробувань, був відкритий новий напрямок — розробка і виробництво стоматологічних імплантатів. Етапним роком для нашої компанії став 2009-й рік, коли було відкрито філіал, а згодом і всесвітній дистриб’юторський центр у Європейському Союзі — у столиці Угорщини Будапешті. Розташований у самому серці Європи, центр дистриб’юції надає послуги у країнах Європи, Азії та Північної Америки. 

В лабораторії «DOT» — одній з найпередовіших лабораторій у світі, — відбувається обробка поверхні імплантатів SGS Premium (Bonit). Це всесвітньо відоме покриття SBTC®, яке гарантує ранню остеоінтеграцію та біосумісність. 

Штаб-квартира SGS Dental знаходиться у Швейцарії, регіон Шан, князівство Ліхтенштейн.


Чому саме ми?

+ висока якість продукції та послуг.

+ конкурентна цінова політика.

+ професійна підтримка своїх партнерів.


SGS Dental несе відповідальність за всі свої імпланти і дає на них пожиттєву гарантію, за умови їх використання у відповідності з супровідними інструкціями та протоколами компанії.

ШВЕЙЦАРСЬКА ЯКІСТЬ

Ми використовуємо найкращі інструменти, обладнання і матеріали, тому SGS став одним із лідерів ринку у сфері дентальної імплантації.

ПОЖИТТЄВА ГАРАНТІЯ

SGS Dental Implant System бере на себе відповідальність за всі свої імплантати і дає пожиттєву гарантію за умови використання у відповідності з доданою інструкцією з експлуатації.

ПРЕМІУМ ПОКРИТТЯ

Нове мікроструктуроване, біологічно активне і антибактеріальне покриття імплантатів! SBTC є найкращим у світі покриттям для імплантів.

НАДІЙНА ПІДТРИМКА

Ми в SGS Dental Implant System прагнемо зробити все можливе для наших партнерів: висока якість обслуговування, консультації, гарантії та сервіс. Ми готові допомогти Вам у будь-який час.

Тел.: +380958883207

Dentalsgs.ukraine@gmail.com